राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका वडा नं ६ वडामा समिति गठन – Shankharapuronline
Latest
img

राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका वडा नं ६ वडामा समिति गठन

Design

काठमाडौँ। राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका देशभर भएको वडा अधिबेसन सम्पन्न गर्ने क्रममा कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका वडा नं ६ मुलपानी बाबाचोकमा हिजो मिति २०८० माघ १३ गते सम्पन्न भएको छ । उक्त अधिबेशनमा यसै क्षेत्रका माननीय सांसद सोबिता गौतम , केन्दीय सदस्य पुकार बम , बागमती प्रदेश उपसभापति दिनेश हुमागाईं, प्रदेश समानुपातिक सदस्य सेखर चन्द्र राई , बागमती प्रदेश केन्द्रीय सभापति उज्ज्वल सापकोटा साथै २ नं प्रदेश क्षेत्रिय सभापति सुमन कार्कीको उपस्थिति रहेको थियो ।

भीमसेन कार्कोकी संयोजकत्वमा शनिबार ११ सदस्यीय समिति गठन गरिएको हो । समितिको उप सभापति उर्मिला घिमिरे र सचिव गोपाल सिग्देल कार्की रहेका छन् भने अभिन्न सदस्यमा राजेन्द्र के.सी. रहेका छन् । साथै अन्य सदस्यहरुमा गंगा पन्त, मैया सार्की, राममणि अधिकारी, सुरेश प्र. नेपाल, बिष्णु रोक्का, र राम प्रसाद सापकोटा रहेका छन् ।

यि पदाधिकारीहरु सर्व सम्मत मा चयन भएका छन् ! कार्यक्रमका केहि झलक हरु

Design

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

Related Post

Design

Leave A Comment